Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Puławy, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ponad 35 lat doświadczeń i ciągłego doskonalenia uplasowało firmę JMP Flowers w czołówce polskich i europejskich producentów kwiatów. Firma jest jednocześnie uznawana za najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną w swojej dziedzinie na świecie. Swoich odbiorców znajduje w całej Unii Europejskiej. W gospodarstwie o powierzchni ponad 16 ha zatrudnienie znajduje ponad 250 osób. JMP Flowers posiada również największą sieć sprzedaży w Polsce z oddziałami w kraju i zagranicą.

    W związku z dynamicznym rozwojem, JMP Flowers ogłasza nabór na stanowisko:

    Miejsce pracy: Puławy (okolice)

    opis stanowiska

    • Obsługa sprzedaży i reklamacji klientów kluczowych
    • Ustalanie planów sprzedażowych w podziale na kraje i segmenty
    • Identyfikacja potrzeb klienta
    • Zbiór oraz analiza dotycząca potencjału rynku w Polsce i za granicą
    • Analiza danych dotyczących konkurencji
    • Poszukiwanie nowych rynków zgodnie z listą priorytetów
    • Utrzymywanie relacji z istniejącymi kontrahentami
    • Przygotowywanie ofert dostosowanych do możliwości produkcyjno-handlowych oraz zapotrzebowania klienta
    • Organizacja eventów dla klientów
    • Proponowanie rozwiązań zwiększających sprzedaż

    wymagania

    • Umiejętności analityczne
    • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej C1/C2
    • Swobodne posługiwanie się Word, Excel
    • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych oraz nawiązywania długofalowych relacji
    • Znajomość technik sprzedażowych
    • Doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku

    oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Pracę w najnowocześniejszej firmie w branży
    • Ciekawy zakres zadań i obowiązków
    • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."