Oferta pracy

Key Account Manager

PreZero Polska Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskanie, współpraca, doradztwo i wsparcie Klientów, w tym klientów o zasięgu międzynarodowym;

  • Współpraca z pozostałymi Spółkami Grupy, w tym ze spółkami zagranicznymi;

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami;

  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów;

  • Optymalizacja kosztów obsługi zleceń i kontraktów;

  • Tworzenie kalkulacji, ofert handlowych i przetargowych;

  • Negocjowanie oraz renegocjowanie warunków umów – przedstawienie oferty, rekalkulacje;

  • Monitorowanie działalności konkurencji;

  • Bieżąca analiza raportów dot. działań akwizycyjnych w terenie, dynamiki sprzedaży oraz danych nt. nowo pozyskanych i utraconych Klientów oraz wprowadzanie działań korygujących;

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz inicjowanie działań zwiększających rozpoznawalność marki;

  • Inicjowanie i koordynowanie akcji promocyjno-marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, marketing, handel zagraniczny lub kierunki pokrewne, ochrona środowiska, gospodarka odpadami);

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w sprzedaży na rynku B2B;

  • Doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi lub eksporcie;

  • Wiedza z zakresu profesjonalnej obsługi klienta oraz mile widziana znajomość tematyki gospodarki odpadami;

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office;

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolność szybkiego uczenia się;

  • Zdolności negocjacyjne;

  • Pełna samodzielność przy działaniu oraz rozwiązywaniu problemów;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i oceny priorytetów;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej, karnety sportowe, dofinansowanie do kursów językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy