Oferta pracy

Key Account Manager - Retail

Qpony.pl

Qpony.pl

Jana Henryka Dąbrowskiego 79A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zwiększanie sprzedaży poprzez dotarcie do sieci handlowych publikujących bądź zainteresowanych publikacją gazetek promocyjnych,

  • budowanie partnerskich relacji z sieciami handlowymi,

  • przygotowanie ofert dystrybucji i promocji gazetek w digital dopasowanych do potrzeb klientów oraz monitorowanie realizacji celów klientów,

  • przygotowywania okresowych raportów dla sieci handlowych,

  • aktywny udział w tworzeniu strategii handlowej i produktowej,

  • współpracy z działami: projektowym, produktowym oraz marketingowym,

  • budowanie świadomości i pozycji marki serwisów Blix na rynku.

Nasze wymagania

  • minimum 1-letnie doświadczenie w pracy dla sieci handlowych w obszarze marketingu lub gazetek promocyjnych,

  • znajomości rynku gazetek reklamowych najlepiej od strony sieci handlowej,

  • mile widziana znajomości rynku reklamy internetowej,

  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,

  • wysokich umiejętności interpersonalnych,

  • zainteresowania rynkiem retail, reklamy i nowymi technologiami,

  • chęci do rozwoju i nauki o produktach reklamy digital dla branży retail,

  • gotowości do podróży służbowych i prawa jazdy kategorii B, choć aktualnie wszyscy pracujemy zdalnie i tak też obsługujemy klientów.

To oferujemy

  • niezbędne urządzenia do pracy (firmowy laptop, telefon),

  • możliwość pracy w biurze lub zdalnie,

  • firmowe śniadania oraz zdrowe przekąski,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Qpony.pl

Jesteśmy grupą, która zajmuję się aplikacjami mobilnymi takim jak BLIX, Zdrowe Zakupy i Qpony, z których co miesiąc korzysta prawie trzy miliony użytkowników. Podbijamy rynek reklamy mobilnej wspierając sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych.

Nasza firma to jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw technologicznych w kraju. Według rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2019 CE”, zajmujemy w tej kategorii 3 miejsce w kraju i 15 w Europie środkowej ze wzrostem o 621% w przeciągu 4 lat. Dodatkowo w 2020 r. zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Financial Times 1000.

Przewiń do profilu firmy