Oferta pracy

Key Account Manager - Retal - LCD Monitors

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie biznesem Monitorów LCD w największym kanale Retail w Polsce w celu osiągnięcia wyznaczonych celów i wskaźników KPI oraz projektowanie i wdrażanie działań generujących popyt dla Samsung

  • Rozwijanie nowych relacji biznesowych z największymi sprzedawcami detalicznymi oraz sprzedawcami internetowymi

  • Kierowanie wszystkimi działaniami związanymi z handlem detalicznym włączając w to wspólne planowanie biznesowe, rozwoju kanału, cotygodniowe planowanie sprzedaży i marketingu oraz szkolenia

  • Planowanie i przeprowadzanie stałych wizyt u klientów na poziomie centrali i regionu oraz współpraca z personelem sprzedaży kanału w celu zidentyfikowania możliwości i opracowania celów, strategii i taktyk zwiększających odsprzedaż produktów Samsung

  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą: Sell In i Sell Out

  • Kompleksowe zarządzanie zapasami magazynowymi i prognozowanie

  • Stałe cotygodniowe raportowanie wraz z ustrukturyzowaną analizą trendów na rynku Monitorów LCD, kluczowych faktów, głównych problemów klientów oraz głównych działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z dystrybutorami sprzętu IT, sprzedawcami detalicznymi i sprzedawcami internetowymi

  • 3-5 lat doświadczenia na pozycji związanej z urządzeniami IT (Komputery, Drukarki, Komponenty)

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie z sektora produktów Consumer IT

  • Silne umiejętności w zakresie negocjacji, prezentacji i budowania relacji

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie w języku angielskim

  • Umiejętność motywowania innych członków organizacji

  • Wysoka motywacja i kompetencje organizacyjne

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki biznesowe

  • Umowę o pracę przez firmę zewnętrzną i bogaty pakiet benefitów (pakiet medyczny z pakietem dentystycznym dla Ciebie i rodziny, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, dostęp do sklepu firmowego). Możliwość udziału w szkoleniach i kursach.

  • Narzędzia pracy: auto, smartfon i laptop Samsung.

  • Spotkania i eventy firmowe

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań Samsung

  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni home-office i 3 dni pracy z biura)

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku