Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - rozwiązania chmurowe

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Sprzedaż złożonych projektów wdrożeniowych i usług utrzymaniowych związanych z Salesforce - liderem rozwiązań IT w chmurze dla biznesu
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi, głównie z centrami kompetencyjnymi globalnych firm
    • Całościowe, samodzielne zarządzanie procesem sprzedażowym (uczestniczenie w spotkaniach biznesowych, badanie i współpraca z partnerami - dostawcami technologii, prowadzenie prezentacji, negocjacji, przygotowywanie ofert handlowych i zamówień)
    • Reprezentowanie firmy podczas zewnętrznych wydarzeń branżowych (konferencji, śniadań biznesowych, spotkań partnerów Salesforce)
    • Bliska współpraca z innymi działami firmy, zwłaszcza z technicznymi zespołami projektowymi

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży systemów/aplikacji/technologii/wdrożeń na dynamicznym, konkurencyjnym rynku
    • Bardzo dobra znajomość branży IT (w szczególności systemów CRM oraz pokrewnych, najlepiej rozwiązań chmurowych)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z lub w sprzedaży produktów Salesforce
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie pozwalającym na swobodne prowadzenie spotkań, prezentacji, negocjacji)
    • Utrzymywanie szczerych, partnerskich relacji z partnerami biznesowymi
    • Orientacja na klienta i zdolność identyfikacji jego potrzeb
    • Pro-aktywna postawa w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych
    • Samodzielność oraz silne zorientowanie na cel
    • Umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań, organizacja pracy własnej
    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

    Oferujemy:

    • Współpracę B2B

      podstawę + atrakcyjny system premiowy
    • Wsparcie w rozwoju

      szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

      z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

      wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

      blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

      karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego