Key Account Manager- rozwiązania software’owe dla łańcucha dostaw

HIT-KODY KRESKOWEO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż systemów informatycznych z pakietu Blue Yonder Intelligent Fulfillment (w szczególności Demand & Fulfillement D&F oraz Warehouse Management WMS)
  • Sprzedaż usług informatycznych związanych z oferowanym oprogramowaniem
  • Realizacja celów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi klientami
  • Przygotowanie strategii oraz prowadzenie całego procesu sprzedaży, w tym koordynacja współpracy zasobów Blue Yonder oraz HKK zaangażowanych w sprzedaż rozwiązań
  • Współpraca z działem prawnym w celu przygotowanie umów handlowych dla prowadzonych procesów sprzedaży
  • Rozbudowa i utrzymywanie planu sprzedaży (forecast), w tym, po roku pracy planu min. trzykrotnie przekraczającego zakładane cele sprzedażowe
  • Raportowanie swoich działań przy użyciu narzędzi typu CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży kompleksowych systemów informatycznych z zakresu SCM, SCE lub ERP (znajomość zagadnień SCM, SCE będzie dużym atutem)
  • Udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży systemów informatycznych na poziomie 1 mln PLN
  • Znajomość zagadnień sprzedaży oprogramowania w formie Saas
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych dla kadry zarządzającej
  • Umiejętność posługiwanie się wskaźnikiem ROI w procesie sprzedaży
  • Swobodne posługiwanie się językiem polskim i angielskim
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne)
  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie częściowo uzależnione od wyników pracy
  • Pracę ze światowej klasy oprogramowaniem Blue Yonder (wcześniej JDA Software)
  • Udział w konferencjach i szkoleniach

Key Account Manager- rozwiązania software’owe dla łańcucha dostaw, Poznań