Oferta pracy

Key Account Manager (rynek Enterprise i Public - 2 wakaty)

VECTOR SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój biznesu na rynkach Enterprise lub Public w zakresie oferty IT

  • Wsparcie w tworzeniu strategii i planu wdrożenia nowych produktów/ systemów/ usług

  • Tworzenie relacji z Klientami – rozpoznawanie potrzeb i dostarczanie oczekiwanych rozwiązań, przedstawianie perspektywy wzajemnych korzyści

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez identyfikację i generowanie leadów

  • Poszerzanie znajomości rynku, a także promowanie wizerunku Spółki poprzez udział w konferencjach i targach branżowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży produktów i usług w branży technologicznej (DC&C, VIDEO, IT/IP/Cybersecurity)

  • Doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych dużych przedsiębiorstwach (Enterprise) zarówno w segmencie prywatnym, jak i na rynku publicznym

  • Umiejętność analizy potrzeb rynkowych i definiowania szans na rozwój portfolio usług i produktów

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (minimum B2)

  • Proaktywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji biznesowych

To oferujemy

  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenia z zakresu wspieranych technologii

  • Pracę w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

  • Przyjazną i opartą na partnerstwie atmosferę pracy

  • Możliwość kształtowania oferty we współpracy z Klientem

  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • biuro w zaciszu natury

  • świętowanie jubileuszy