Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager – rynek gastronomiczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską Firmą, liderem rynku branży FMCG.
    Od ponad 30 lat tworzymy firmę, której marki znane są milionom Polaków.
    Zbudowaliśmy międzynarodową dystrybucję – nasze produkty obecne są w wielu krajach na całym świecie.
    Zatrudniamy 900 pracowników.

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Key Account Manager
    – rynek gastronomiczny
    Region: mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko - mazurskie

          ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Rozwój i opieka nad kluczowymi klientami firmy
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych

           WYMAGANIA:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Konsekwencja w dążeniu do wykonywania planów sprzedażowych i systematyczność w codziennych działaniach z klientami
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość współpracy z najlepszych klientami z branży rynku gastronomicznego w Polsce
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy o zawarcie  poniższej  klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".