Oferta pracy

Key account manager- rynek niemiecki

DPM Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta ekskluzywnej stolarki drzwiowej, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach międzynarodowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Key account manager- rynek niemiecki.

Twój zakres obowiązków

  • Zdobywanie nowych klientów – dealerów na terenie Niemiec

  • Wizyty handlowe u klienta

  • Monitoring obrotów i zamówień klientów (realizacja założonych planów sprzedaży)

  • Kształtowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Budowa bazy klientów

  • Badanie nowych potrzeb klientów i trendów rynkowych

  • Promocja marki

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów premium

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z klientami

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej – mile widziane

Pracodawca oferuje

  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja od obrotu)

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

  • Umowę o pracę lub na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • Pracę w renomowanej firmie o niezwykle ekskluzywnych produktach

  • Bardzo dobrą, partnerską atmosferę w zespole

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Przewiń do profilu firmy