Oferta pracy

Key Account Manager – rynek nowoczesny

SuperDrob S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych KPI w zarządzanym kanale sprzedaży (ilość, wartość, marża, status płatności klientów oraz koszty i stany magazynowe mięsa, jego przetworów i materiałów pomocniczych),

  • Opieka nad powierzonymi klientami, w tym: prezentacja oferty, negocjowanie warunków współpracy i nadzór nad płatnościami,

  • Przygotowywanie umów z klientami i koordynacja ich realizacji,

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów,

  • Rozwijanie portfela Klientów celem zwiększenia przychodów organizacji,

  • Planowanie i egzekucja budżetów promocyjnych i marketingowych w podległym kanale,

  • Wprowadzanie nowości do oferty zakupowej klientów,

  • Zamawianie produktów spółki i nadzór nad realizacją dostaw,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki,

  • Raportowanie codziennych działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Bardzo dobra znajomość rynku,

  • Doświadczenie w sektorze FMCG, mile widziane w branży mięsnej, w sprzedaży na rynek tradycyjny mięsa świeżego i mrożonego (1 etat) oraz mięsa przetworzonego (1 etat),

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,

  • Wysoka motywacja własna,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w kanale nowoczesnym oraz z sieciami lokalnymi/polskimi,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych (60-70%),

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SuperDrob S.A.

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy