Oferta pracy

TelForceOne S.A.

Key Account Manager (rynki niemieckojęzyczne)

TelForceOne S.A.O firmie

  • Krakowska 119, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 14 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Krakowska 119

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z sieciami handlowymi/ sklepy wielkopowierzchniowe – centrale zakupowe

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjacji handlowych

  • Dopasowywanie oferty handlowej do potrzeb kluczowych Klientów

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami w kanale handlu nowoczesnego

  • Organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych w sieciach handlowych

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • Stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości

  • Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy (marketing, produkt)

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość rynków RETAIL – dodatkowy atut

  • Kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z Klientami

  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Entuzjazm w działaniu, który będą odczuwać zarówno Klienci, jak i współpracownicy

  • Gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office

  • Zdolności analitycznych

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej w branży elektroniki użytkowej na rynkach niemieckojęzycznych

  • Profesjonalny cykl szkoleń

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach handlowych

  • Współpraca z zespołem ekspertów i pasjonatów gotowych podjąć każde wyzwanie

  • Tworzenie nowych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje