Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Key Account Manager - rynki zagraniczne

HR International Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju i za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zadania:

  • budowanie i utrzymanie relacji z nowymi klientami na rynkach zagranicznych (możliwość budowania siatki klientów na całym świecie, bez ograniczeń lokalizacyjnych) – sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji
  • udoskonalanie swojego warsztatu poprzez spotkania z klientami i udział w szkoleniach
  • systematyczne dbanie o realizację założonych celów i ciągłe pozyskiwanie nowych klientów
  • współtworzenie wizerunku firmy wśród klientów
  • niezależny i samodzielny sposób pracy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi – nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży
  • chęć do nauki – z przyjemnością przekażemy Ci potrzebną wiedzę!
  • umiejętność sprawnego planowania swoich zadań i czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji
  • wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży
  • odpowiedzialną i istotną dla firmy funkcję
  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań zgodnych ze strategią sprzedaży i rozwoju firmy
  • pracę w zespole miłych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań
  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
  • możliwa praca zdalna.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Mazowieckiej 25, 30-019 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000229590, NIP: 6762287575, REGON: 1200115
2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y.
4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto,

Ogłoszenie archiwalne