Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

ATUS GROUP Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

ATUS GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Sadkowa Góra (pow. mielecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów i obsługa dotychczasowych w ramach przydzielonego rynku,
  • spotkania z klientami oraz prezentowanie oferty produktów (min. 50-60% czasu pracy poświęcone na aktywne na spotkaniach z potencjalnymi/aktualnymi Klientami),
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla kontrahentów zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w organizacji,
  • przygotowywanie umów w konsultacji z przełożonym i nadzór nad ich realizacją,
  • bieżące monitorowanie i badanie trendów w ramach obsługiwanego rynku (analiza zachowań konkurencji),
  • budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek marki,
  • raportowanie wyników z bieżącej aktywności do przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • j. angielski- min. B2,
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • nastawienia na osiąganie założonych celów,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • wysoka kultura osobista, otwartości na zmiany,
  • inicjatywa, konsekwencja oraz skuteczność w osiąganiu celów,
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność zarządzania podległym regionem/rynkiem,
  • umiejętność przeprowadzania analiz rynkowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy lub B2B, jak B2B to zwrot kosztów prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • samodzielność i decyzyjność w zakresie zajmowanego stanowiska,
  • szkolenia,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • samochód służbowy lub dopłata do samochodu leasingowego,
  • zwrot kosztów paliwa

Key Account Manager, Sadkowa Góra 12, Sadkowa Góra (pow. mielecki)