Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager / Sales

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta firmy CHIAS poszukujemy osób na stanowisko Key Account Managera do Poznania.

    Key Account Manager
    Miejsce pracy: Poznań
    KAM/CHIAS

    Naszym marzeniem jest zbudowanie najbardziej uwielbianej marki naturalnych napojów w Europie. Jesteśmy dumni z Chias ponieważ dajemy wartość konsumentom poprzez pełnowartościowe produkty na bazie nasion chia.

    Dla nas, największym przywilejem i spełnieniem jest praca z ludźmi, którzy się szanują,  sobie ufają i których wspólne działania stymulują w kierunku rozwoju.

    Szukamy osoby, która będzie z nami rozwijała firmę wspierając sprzedaż, będzie odpowiedzialna za współpracę z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym w Polsce oraz zarządzaniem zespołem sprzedażowym.

    Główne zadania to:

    • Kreowanie strategii firmy i budowanie planów sprzedaży;
    • Budowanie zespołu sprzedażowego
    • Samodzielne wdrażanie planów sprzedaży oraz zarządzanie zespołem przedstawicieli ;
    • Budowa relacji oraz negocjowanie warunków z klientami kluczowymi;
    • Wdrażanie kreatywnych rozwiązań w celu pozyskania nowych klientów oraz zwiększenia satysfakcji istniejących klientów
    • Przygotowywanie prezentacji, ofert i kontraktów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
    • Koordynowanie procesu realizacji zamówień, współpraca z zespołem operacyjnym
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji
    • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w celu realizacji celów strategicznych firmy.

    Jeśli masz co najmniej dwuletnie doświadczenie na danej pozycji, posiadasz zdolności analityczne oraz następujące cechy charakteru:

    • Drive, głęboka chęć osiągnięcia sukcesu oraz interesuje Cię udział w innowacyjnym projekcie opartym na budowaniu nowoczesnej firmy
    • Empatia
    • "Charyzma"
    • Uporczywość

    Chętnie opowiem więcej, więc wyślij CV na poniższy adres.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom