Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - sea freight

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 03.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

YGOS Shipping Sp. z o.o.

YGOS Shipping Sp. z o.o. jest firmą prywatną powstałą na bazie 100% kapitału polskiego, która zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem, logistyką i transportem. Kompleksowa oferta transportowa, dynamika w działaniu, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników firmy YGOS stanowią podstawę działalności firmy. Naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania wynikające z naszego doświadczenia, zachowując zawsze najwyższą jakość usług.

W związku ze stabilną sytuacją finansową i dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami
  • monitorowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z Działem Operacyjnym

Wymagania:

  • znajomość branży TSL, w szczególności frachtu morskiego
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenie negocjacji

Oferujemy:

  • bardzo wysoki system prowizyjny
  • elastyczne godziny pracy – samodzielne stanowisko handlowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MASTAPI PIOTR URBANOWICZ z siedzibą w Rumi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MASTAPI Piotr Urbanowicz z siedzibą w Rumi przy ul. Wyszeckiego 15C8 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.