Key Account Manager (Security, Cleaning)

IMPEL DEFENDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • Sprzedaż usług ochrony fizycznej i usług porządkowo-czystościowych

  • Opracowanie dedykowanej oferty, kalkulacji kosztowej usługi oraz umowy handlowej

  • Prezentacja oferty oraz wynikających z niej korzyści dla klienta

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży

  • Obsługa systemu SAP CRM w zakresie rejestracji działań i umów handlowych

  • Współpracowanie z innymi działami (m.in. działem operacyjnym)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (znajomość branży usług ochrony lub/i sprzątania będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw

  • Samodzielność i kreatywność, chęć do poszukiwania nowych możliwości sprzedaży u aktualnych i potencjalnych klientów

  • Nastawienie na cel

  • Umiejętność badania potrzeb klienta

  • Motywacja do rozwoju własnych umiejętności i kompetencji

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Możliwość współpracy i pozyskania klientów z różnych branż

  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe)

  • Szeroką paletę usług umożliwiającą realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży,

  • Wsparcie działań handlowych różnymi akcjami marketingowymi

  • Wsparcie działu technologicznego w procesie wyceny usług i działu prawnego przy ustalaniu treści umów handlowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur handlowych IMPEL

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • mobilno-biurowy system pracy

  • system premiowy, powiązany z wynikami sprzedaży