Key Account Manager (Security, Cleaning)

IMPEL DEFENDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • Bezpośrednia sprzedaż usług ochrony fizycznej i usług porządkowo-czystościowych

  • Badanie potrzeb klienta, przygotowywanie oferty i kalkulacji

  • Realizowanie planu sprzedaży

  • Współpracowanie z innymi działami (m.in. działem operacyjnym)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw z różnych branż

  • Chęć do pracy z klientami oraz w zespole projektowym

  • Samodzielność i kreatywność, chęć do poszukiwania nowych możliwości sprzedaży u aktualnych i potencjalnych klientów

  • Dążenie do celu

  • Umiejętność badania potrzeb klienta

  • Motywacja do rozwoju własnych umiejętności i kompetencji

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Duże możliwości pozyskania potencjalnych klientów z różnych branż

  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych

  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • mobilno-biurowy system pracy

  • system premiowy, powiązany z wynikami sprzedaży