Oferta pracy

Key Account Manager (Segment Large)

INEA S.A.O firmie

  • Wierzbowa 84, Wysogotowo (pow. poznański), Poznań

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż indywidualnie projektowanych rozwiązań IT klientom segmentu large (duże, wielooddziałowe firmy)

  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych na najwyższych szczeblach organizacji

  • aktywne poszukiwanie na rynku lokalnym nowych możliwości sprzedażowych w zakresie oferowanych przez INEA rozwiązań oraz analiza konkurencji

  • współpraca z działem produktów w celu intensyfikacji skuteczności działań handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań ICT do klientów biznesowych

  • mile widziane wykształcenie techniczne z obszaru IT, telekomunikacji lub wykształcenie ekonomiczne

  • doświadczenie w pracy z klientami segmentu corpo i prowadzenie rozbudowanych projektów sprzedażowych

  • samodzielność w przygotowywaniu ofert handlowych i negocjacji warunków współpracy z najwyższym szczeblem zarządczym po stronie klienta

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • szansę rozwoju w wiodącym na rynku firmie z dziedziny ICT

  • zaplanowaną i realną do osiągnięcia ścieżkę rozwoju z przejrzystymi kryteriami zmiany stanowiska

  • umowę o pracę lub B2B oraz narzędzia uzależnione od formy współpracy

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK lub nienarzucony system pracy, sam decydujesz kiedy i jak pracujesz

  • wynagrodzenie oparte o gwarantowaną podstawę i nielimitowany system prowizyjny lub atrakcyjne rozliczenie prowizyjne od każdej podpisanej umowy

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy) lub korzystasz z własnych narzędzi, które wrzucasz sobie w koszty

  • w razie potrzeby możesz korzystać z przestrzeni biurowej i całego jej zaplecza (drukarka, ekspres do kawy itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • krótki piątek - weekend możesz zacząć o 14:00

  • Internet za 0 zł!

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy