Junior Key Account/ Key Account Manager (obszar Marketplace)

Empik S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów kluczowych Klientów biznesowych na stronie empik.com

  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji

  • Budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi Klientami

  • Analiza wyników sprzedażowych kluczowych Klientów i wsparcie w kształtowaniu oferty produktowej

  • Ścisłą współpraca z Category Managerami empik.com celem aktywacji wybranego asortymentu

  • Angażowanie Klientów biznesowych w zaplanowane eventy marketingowe

  • Sprzedaż innowacyjnych usług oferowanych przez Empik dla Klientów B2B

  • Analizę bieżących wskaźników SLA/NPS /ANULACJE

  • Raportowanie efektów pracy w programie CRM

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

  • Masz doświadczenie w pracy w branży e-commerce

  • Znasz działanie serwisów marketplace (mile widziane)

  • Wiesz w jaki sposób utrzymywać doskonałe relacje z Klientami biznesowymi

  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą i świetnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy

  • Posługujesz się programem MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy