Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)." Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MS DEVELOPMENT z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager - serwery, sieci komputerowe, usługi IT

HARDWARE DIRECT

  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 01 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Cybernetyki 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez nawiązywanie kontaktów handlowych.

  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych z klientami.

  • Udzielanie fachowych informacji klientom na temat produktów i usług oferowanych przez firmę.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i umów dla klientów kluczowych.

  • Wyszukiwanie postępowań przetargowych w których firma mogłaby złożyć swoją ofertę.

  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji do postępowań przetargowych.

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Podział czasu pracy
40%

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

30%

Obsługa obecnych klientów

20%

Postępowania przetargowe

10%

Pozostałe

Nasze wymagania

  • DOSKONAŁA, FACHOWA ZNAJOMOŚĆ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO ORAZ TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-lata

  • Przywiązanie do szczegółów, skrupulatność i dokładność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista, zaawansowane umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji technicznych możliwości systemów informatycznych

  • Biegła obsługa komputera (MS Office, Outlook)

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość prawa zamówień publicznych; znajomość procesów zakupowych instytucji publicznych

  • Znajomość dodatkowych języków obcych

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ciekawej branży

  • pracę w środowisku międzynarodowym

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dostęp do najnowszych technologii IT

  • przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Opis stanowiska

W pracy na stanowisku Key Account Managera w Hardware Direct będziesz odpowiedzialny za przedstawianie klientom zalet zakupu sprzętu serwerowego i usług w naszej firmie. Będziesz udzielał informacji technicznych oraz prowadził negocjacje handlowe. Będziesz dobierał sprzęt do określonych wymagań na podstawie parametrów technicznych oraz negocjował i zawierał umowy.

Jesteśmy niezależnym dystrybutorem sprzętu serwerowego i sieciowego. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów IT w magazynie. Naszymi klientami są największe firmy w Polsce, którym kompleksowo dostarczamy i wdrażamy najnowsze technologie klasy Enterprise (serwery, storage, networking).

Przewiń do profilu firmy