Key Account Manager

Carrier Transicold Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Carrier Transicold pomaga w usprawnieniu transportu i dostaw towarów wymagających przewozów w ściśle określonych temperaturach, zapewniając kompletną linię urządzeń i usług do transportu chłodniczego oraz przejrzystość łańcucha chłodniczego. Od ponad 45 lat firma Carrier Transicold jest liderem w swojej branży, dostarczając klientom z całego świata zaawansowane, energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodnicze agregaty do samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również naczep chłodniczych.

Aby wzmocnić nasz zespół w Polsce, szukamy:

Twoją rolą będzie:

  • Zwiększenie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych i kontraktów serwisowych w Polsce Południowej  (województwa: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie).
  • Bezpośredni kontakt z klientami w zakresie procesu sprzedaży bezpośredniej oraz wspieranie procesu komercjalizacji produktów Carrier Transicold w powierzonej strefie działania.
  • Zapewnienie wsparcia sprzedażowego dla partnerów biznesowych Tworzenie relacji handlowych i marketingowych pozwalających na rozwój rynku.

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży i promocja Carrier Transicold
  • Organizowanie regularnych spotkań z klientami
  • Osiągnięcie celów sprzedażowych
  • Osiągnięcie satysfakcji klientów oraz wypracowanie dobrych relacji w kontaktach z potencjalnymi partnerami
  • Praca w programie CRM
  • Kontrola płatności za dostarczone towary
  • Dobra współpraca z działem logistyki przy realizacji dostaw
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Posprzedażnej
  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych i serwisowych
  • Reprezentowanie Carrier Transicold w lokalnych targach i imprezach handlowych

Oczekiwania:

  • Minimum 5-cio letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w  preferowanych  branżach: transport chłodniczy, firmy zabudowujące, sektor motoryzacyjny, B2B
  • Wykształcenie w zakresie: technicznym, handlowo-sprzedażowym lub zarządzania,
  • Obsługa komputera (MS Office,)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Samochód Służbowy
  • Przejrzysty system premiowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy