Oferta pracy

Key Account Manager

Diather Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukiwany Key Account Manager. Jeśli praca której szukasz, to wyznaczanie kierunków rozwoju dojrzałych oraz nowych linii produktów, aktywne wsparcie i nawiązywanie współpracy z klientami to zadania które pasują do Twojej osobowości i zainteresowań, oraz bycie docenionym, samodzielnym managerem w swojej dziedzinie to dla Ciebie cel, zapraszamy do aplikacji!

Opis stanowiska

  • utrzymanie, rozwój i pozyskiwanie klientów z łańcucha dystrybucji farmaceutycznej
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • analiza rynku i konkurencji
  • organizowanie szkoleń produktowych, webinariów oraz  konferencji dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Manager lub podobnym
  • umiejętność budowania profesjonalnych i efektywnych relacji biznesowych
  • umiejętność dobrego planowania i realizacji
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • samodzielność w działaniu, łatwość w podejmowaniu decyzji
  • skrupulatność w rzetelnym i terminowym realizowaniu zadań
  • swobodna obsługa MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop)
  • pracę z szeroko rozbudowanym portfolio

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy