Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • śląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CORONA Serwis Sp. z o.o. sp. k., będąca wyłącznym reprezentantem wiodących producentów zabezpieczeń przeciwwybuchowych, systemów pompowych, armatury przemysłowej i systemów detekcji, w związku z międzynarodowym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    Key Account Managera

    Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za reprezentowanie firmy na terenie Czech.

    Więcej o nas znajdziesz na www.corona.org.plwww.corona-serwis.cz

    Opis stanowiska:

    • efektywne pozyskiwanie nowych klientów z branży przemysłowej na rynku czeskim
    • utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z klientami na rynku czeskim
    • budowanie długofalowych relacji biznesowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
    • business development
    • profesjonalne doradztwo techniczne

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka czeskiego oraz angielskiego
    • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w obszarze B2B
    • dobra znajomość rynku czeskiego
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
    • gotowość do licznych wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
    • otwartość na pracę na zasadzie home office
    • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pakiet szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Administratorem danych jest CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k. z siedzibą ul. Johna Baildona 16/27, 40-115 Katowice. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zgoda na przyszłe rekrutacje: „[  ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez {nazwa firmy} moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Informujemy również o możliwości wglądu, skorygowania lub usunięcia swoich danych osobowych.