Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "EURUS" Sp. z o.o. – importer i wyłączny dystrybutor kosmetyków koreańskich: Mediheal, Pure Heals, Leaders oraz naturalnych: Natura Siberica, Organic Shop, Babuszka Agafia. W związku z rozwojem sprzedaży kosmetyków naturalnych i certyfikowanych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów – drogerii, hurtowni, sklepów internetowych;
    • budowa, rozwój i utrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami,
    • przeprowadzanie prezentacji, negocjacje oraz sprzedaż produktów,
    • koordynacja realizacji umów,
    • udział w budowaniu strategii rynkowej,
    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
    • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku,
    • organizacja eventów promujących markę wśród konsumentów, udział w targach itp.

    Wymagania:

    • minimum 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie zawodowe w sprzedaży kosmetyków,
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu zaistniałych problemów,
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
    • wysokie zdolności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne,
    • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
    • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
    • czynne prawo jazdy kat. B.
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • stabilne warunki pracy, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pracę w atmosferze współpracy i wzajemnego wsparcia,
    • motywujące wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    … to będziesz miał wyjątkową okazję, aby dołączyć do zespołu firmy Merkury.

    Twoje stanowisko jest bardzo ważne dla nas więc liczymy, że wykażesz się znakomitą wiedzą  i doświadczeniem. Dzięki pracy w naszym zespole będziesz miał możliwość nawiązania kontaktów  z liderami sprzedaży branży FMCG, co wzmocni Twój rozwój osobisty i zawodowy.

    W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi RODO prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EURUS Sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie 16-001, ul. Ignatki 40/1, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy przetwarzania do celów związanych z rekrutacją zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.