Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • śląskie
  • Kierownik
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W ramach rekrutacji w obszarze produkcji i sprzedaży klejów przemysłowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Nr ref.: EW/KAMP/0519

    Co możemy Ci zaoferować:

    • pracę z zaawansowanym technologicznie, „szytym na miarę” produktem, mającym zastosowanie w różnorodnych branżach,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ich merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
    • rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń oraz współpracę z kluczowymi klientami o międzynarodowym zasięgu,
    • interesujące stanowisko o zróżnicowanym zakresie zadań,
    • dużą samodzielność w zarządzaniu podległym obszarem,
    • auto służbowe również do użytku prywatnego,
    • pracę w trybie home office.

    Twoje zadania:

    • realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – w różnorodnych gałęziach przemysłu,
    • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz zwiększanie ich wolumenu zakupowego, m. in. poprzez wprowadzanie nowych produktów,
    • skuteczne definiowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań,
    • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych,
    • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
    • przeprowadzanie prób technologicznych u klientów przy wsparciu techników,
    • bieżące analizy rynku, działań konkurencji oraz sprzedaży na podległym regionie,
    • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami m.in. działem logistyki, wsparcia sprzedaży oraz wsparcia technicznego,
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez aktywności handlowe na podległym regionie.

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym w branży technicznej,
    • doświadczenie w pracy z klientami B2B z sektora przemysłowego,
    • wysoką kulturę osobistą i rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • doświadczenie w docieraniu do osób decyzyjnych na różnych szczeblach w organizacji po stronie klienta,
    • doskonałą umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych,
    • zdolność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych,
    • silną orientację na realizację wyznaczonych celów oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych,
    • bardzo dobrą organizację pracy własnej i silna automotywacja,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
    • prawo jazdy kat. B.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.