Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key account manager

Luneos Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • będziesz odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami Luneos oraz pozyskiwanie i prowadzenie projektów modernizacji oświetlenia,

  • codzienny kontakt z klientem to Twój chleb powszedni, potrafisz również korzystać z technologii w tym celu,

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami B2B to Twoja mocna strona,

  • znasz doskonale projektową specyfikę sprzedaży.

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego (średnie i duże firmy),

  • posiadasz własne portfolio klientów,

  • pozyskiwałeś i koordynowałeś projekty, znasz proces modernizacji, potrafisz czytać dokumentację techniczną i projektową,

  • prowadzisz projekty samodzielnie i skutecznie komunikujesz się z członkami zespołu,

  • systematycznie prowadzisz działania sprzedażowe w CRM i sprawnie posługujesz się oprogramowaniem wspierającym sprzedaż,

  • aktywnie prowadzisz projekt od początku do końca: od pozyskania klienta do podpisania umowy.

Mile widziane

  • znajomość programów do projektowania oświetlenia,

  • wykształcenie techniczne,

  • portfolio zawierające zrealizowane projekty z zakresu modernizacji oświetlenia LED.

To oferujemy

  • finansowanie 100% wartości kontraktu Klienta - jedyny w Polsce model finansowania Light as a Service,

  • stałą współpracę,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie prowizyjne zależne od osiąganych wyników sprzedażowych,

  • bezpośrednią współpracę z doświadczonym Zarządem firmy,

  • niezbędne wsparcie w domykaniu kontraktów,

  • udostępnienie bazy klientów Luneos i możliwość prowadzenia procesu sprzedażowego od 1 dnia.

Luneos Sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem szwajcarskiego funduszu inwestycyjnego Susi Partners AG. W Polsce realizujemy projekty oświetleniowe w formule Light as a Service z pełnym finansowaniem, które doskonale sprawdza się w warunkach kryzysowych, gdzie firmy muszą ograniczać wydatki inwestycyjne. LAAS - oświetlenie LED w abonamencie umożliwia realizacje projektów oświetleniowych w obecnych warunkach. Dzięki temu Klient modernizuje oświetlenie bezgotówkowo, nie ponosząc żadnych kosztów początkowych. Całość inwestycji regulowana jest miesięcznym abonamentem.

Przewiń do profilu firmy