Oferta pracy

Key Account Manager

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie współpracy z najważniejszymi i największymi Klientami,

  • kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży,

  • negocjowanie i finalizowanie umów z klientami,

  • identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych,

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konkurencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub sprzedaż/zarządzanie,

  • min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów technologicznych, maszyn czy linii technologicznych,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • sprzedaż do Klienta końcowego zajmującego się produkcją przemysłową, budową maszyn dla przemysłu, integratorze systemów,

  • doświadczenie w branży przemysłowej (automotive, Tier1, AGD, szeroko pojęty sektor produkcyjny w Polsce i zagranicą),

  • doświadczenie w pracy z klientem międzynarodowym,

  • doświadczenie przy współpracy z działem Klienta: R&D, rozwoju, produkcji, UR,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów projektowych, nowych technologii, negocjacjach handlowych,

  • wysokie umiejętności sprzedażowe,

  • umiejętność kreowania popytu na produkty,

  • cechy charakteru: ambicja, zaangażowanie, kreatywność, punktualność, otwartość.

Mile widziane

  • dodatkowy atut to znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy,

  • Dodatkowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej,

  • System benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.