GTV Poland

Key Account Manager

GTV PolandO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji;

  • Proponowanie działań aktywizujących sprzedaż;

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Przygotowywanie materiałów (w tym prezentacji) oraz prowadzenie spotkań biznesowych;

  • Koordynacja procesu komunikacji z kluczowymi partnerami;

  • Prowadzenie szkoleń produktowych;

  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz analiza rynku konkurencji;

  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;

  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów;

  • Bieżąca kontrola spływu należności.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku producentów mebli tapicerowanych – warunek konieczny;

  • Znajomość branży mechanizmów i okuć do mebli tapicerowanych – warunek konieczny

  • Doświadczenie w obsłudze klientów strategicznych;

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe);

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

GTV Poland

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje