Oferta pracy

Key Account Manager

No Fluff Jobs sp. z o.o.

5 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i budowanie własnej sieci kontaktów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami i dbanie o ich potrzeby

  • Raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem CRM

Nasze wymagania

  • Must have: co najmniej 4 lata doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów B2B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1- będziesz nawiązywać i utrzymywać relacje również z klientami anglojęzycznymi

  • Dobra znajomość rynku HR lub IT

  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR,IT lub podobnych

  • Umiejętność nawiązywania profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientami

  • Proaktywne nastawienie i chęć do poszukiwania rozwiązań

To oferujemy

  • Umowa B2B oraz wynagrodzenie w wysokości 5000 - 7000 zł netto + VAT + comiesięczne premie za realizację planów sprzedażowych

  • Przy realizacji KPI, w pierwszym roku będziesz otrzymywać średnio premie w wysokości 2000-5000 zł, a później .. Sky is the limit!

  • Otrzymasz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

  • Będziesz mieć możliwość zapisania się na lekcje angielskiego z native speakerem

  • Przywita Cię zgrany zespół zawsze służący wsparciem

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Empowerment - wierzymy, że będziesz wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 7 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy