Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie relacji biznesowych w wybranymi klientami (duże zakłady przemysłowe)

  • codzienna obsługa handlowa oraz techniczna kluczowych klientów

  • negocjowanie warunków handlowych z klientami

  • koordynacja przygotowywania ofert handlowych oraz monitorowanie ich statusu

  • wsparcie działu technicznego w bieżących zadaniach

  • obsługa informatycznych systemów firmowych (CRM)

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, zwłaszcza w piśmie (warunek konieczny)

  • wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne

  • dobra organizacja pracy oraz wysoki profesjonalizm zawodowy

  • wysoka motywacja do pracy

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • dobra znajomość narzędzi biurowych (pakiet MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w energetyce, przemyśle chemicznym, metalurgicznym lub podobnym

To oferujemy

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego w profesjonalnie zarządzanym zespole. Zapewniamy pełne wsparcie organizacyjne, w tym wsparcie managerskie oraz opiekę doświadczonych pracowników w procesie wdrożenia.

Region

  • Polska Południowa