Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

AG FOODS Spółka z o.o. O firmie

8 000 brutto / mies.
  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • podstawowym obowiązkiem będzie tworzenie bazy sieciowych Klientów detalicznych poprzez:

  • wyszukiwanie potencjalnych sieciowych Klientów detalicznych;

  • negocjowanie warunków współpracy z centralami krajowych i międzynarodowych sieci handlowych;

  • wprowadzanie na rynek nowych produktów;

  • organizowanie akcji promujących produkty;

  • dbanie o ciągłość dystrybucji;

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych u Klientów;

  • samodzielna praca obejmująca home office.

Nasze wymagania

  • szczegółowa znajomość zasad współpracy z krajowymi i międzynarodowymi sieciami detalicznymi;

  • posiadanie umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych;

  • silna motywacja do pracy i samodyscyplina;

  • samodzielna organizacja dnia pracy w terenie;

  • czynne prawo jazdy kat. ”B”;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • wynagrodzenie brutto 8.000 zł plus success fee;

  • dodatkowe benefity (np. karta FitProfit, ‘wczasy pod gruszą’, eventy);

  • niezbędny sprzęt do pracy: telefon, tablet, komputer;

  • wsparcie merytoryczne i pomoc w rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wypoczynku

AG FOODS Spółka z o.o.

Firma AG FOODS Group a.s. została założona w 1990 roku w Czechach, a od 2000 roku działa również w Polsce jako AG FOODS Sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej. Jesteśmy nietuzinkową firmą i poszukujemy nieprzeciętnych pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem, który chcemy poszerzyć o kolejną osobę.

Sprawdź nas na stronie: www.agfoods.pl, aby dowiedzieć o nas się więcej!

Przewiń do profilu firmy

Prześlij nam swoje CV i List motywacyjny klikając w przycisk aplikowania, nie zapominając zarazem o swojej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Równocześnie zapewniamy, że przeczytamy wszystkie przesłane aplikacje, ale skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami do pracy.