Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager – SOFT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obszar działania: woj. mazowieckie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wolters Kluwer Polska jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow

    Wolters Kluwer Polska jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

    Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

    • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu kluczowych klientów B2B;
    • Chcesz pracować w firmie, której marka jest znana i rozpoznawalna;
    • Wiesz jak budować relacje z klientami;
    • Należysz do osób, dla których sprzedaż jest sztuką, i chcesz nieustannie się rozwijać;
    • Lubisz wyzwania i zawsze stawiasz sobie ambitne cele;
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B;
    • Posiadasz znajomość zagadnień BHP, a bedzie to Twój dodatkowy atut;

    Jakie będą Twoje zadania:

    • Prowadzenie kompleksowych działań handlowych na każdym poziomie sprzedażyTworzenie własnej bazy klientów;
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz wypracowywanie długofalowych kontaktów
    • Systematyczne raportowanie w systemie SAP CRM.

    Oferujemy:

    • Stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą;
    • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych na każdym etapie współpracy;
    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie, z przejrzystym systemem prowizyjnym;
    • Dodatkowe premie za realizację celów ilościowych;
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, internet mobilny);
    • Zwrot kosztów paliwa z podróży służbowych;
    • Opiekę medyczną.