SNP Poland Sp. z o.o.

Key Account Manager - Software Development Services

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi programistyczne w obszarze technologii Java, React, .NET, Angular, DevOps,

  • Samodzielne zarządzanie i odpowiedzialność za prowadzone procesy sprzedaży; od analizy potrzeb, współtworzenia koncepcji rozwiązań i wytyczania strategii działania, poprzez przygotowywanie ofert i koordynowanie prac zespołu ofertowego, prezentację oferty, do negocjacji umowy i rozpoczęcia współpracy z klientem,

  • Nieustanne uczenie się i rozwój osobisty,

  • Podejmowanie ambitnych wyzwań,

  • Reprezentowanie SNP przed klientami,

  • Systematyczne raportowanie wyników (zarządzanie własnym lejkiem sprzedaży),

  • Współpraca z zespołem marketingu i zespołami merytorycznymi.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży lub zarządzania projektami w firmach o profilu softwarehouse,

  • Wykształcenie wyższe o profilu zbieżnym z zakresem zadań,

  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i innowacje,

  • Rozumienie procesów biznesowych zachodzących w dużych organizacjach, w tym procesów zakupowych,

  • Umiejętność aktywnego słuchania, identyfikacji i nazywania problemów, kreatywność w ich rozwiązywaniu i wyciąganie wniosków,

  • Orientacja na wyniki (cel), terminowość w realizacji zadań, rzetelność i najwyższy poziom etyki i staranności,

  • Ponadprzeciętne zdolności organizacyjne i komunikacyjne, kreatywność, pewność siebie, determinacja i skuteczność w dążeniu do celu,

  • Radzenie sobie z presją czasu,

  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, w tym podróży zagranicznych,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Rozeznanie na globalnym rynku usług IT,

  • Znajomość sposobów pracy z systemami CRM,

  • Aktywne prowadzenie profilu na LinkedIn.

To oferujemy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, udział w konferencjach zagranicznych

  • Wsparcie ze strony doświadczonych osób z zespołu, szacunek i zaufanie

  • Zawsze przejrzysty, zrozumiały i bardzo motywujący system wynagradzania za realizację celów

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Wysoki poziom kultury organizacyjnej i atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu, samorealizacji i osiąganiu oczekiwanych wyników

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Otwartość na formy współpracy

  • Niezbędne narzędzia ułatwiające komfortową pracę (w tym auto służbowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Przewiń do profilu firmy