Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

eCommerce Manager / Key Account Manager

Nethansa sp. z o.o.O firmie

Nethansa sp. z o.o.

Armii Krajowej 116

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • budowa profesjonalnej relacji z kluczowymi klientami B2B (harvesting NOT hunting!)

  • wprowadzanie polskich marek na rynki międzynarodowe

  • wypracowywanie odpowiednich strategii sprzedażowych dopasowanych do potrzeb klienta oraz platform e-commerce

  • wprowadzenie best-practises dla zwiększenia obrotów klientów

  • szkolenia i prezentacje dla klientów

  • realizacja i raportowanie celów cross-sellingowych

  • koordynacja pracy zespołu

  • współpraca z działami sprzedaży i marketingu oraz IT.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Key Account Managera najchętniej związane z platformami typu marketplace

  • 3-4 letnie doświadczenie w pracy z producentami i/lub właścicielami marek własnych

  • osiągniecia sprzedażowe

  • silne kompetencje negocjacyjne oraz analityczne

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • silne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Mile widziane

  • umiejętność obsługi platformy Amazon (lub innych platform e-commerce)

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem.

To oferujemy

  • motywujące wynagrodzenie

  • umowę o pracę lub B2B (Ty wybierasz)

  • szkolenia podnoszące kompetencje

  • realny wpływ na wyniki sprzedażowe naszych Klientów (średnich i dużych przedsiębiorstw)

  • opiekę medyczną

  • piłkarzyki, lecznicze masaże, świeże soki i owoce

  • pracę wśród ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • napoje

  • strefa relaksu

Nethansa to największa firma w Polsce certyfikowana przez Amazon, zajmująca się kompleksowym wsparciem firm w skutecznej sprzedaży na platformach typu marketplace.

Jako jedyni w kraju, łączymy profesjonalne prowadzenie kont na Amazon z systemem automatyzującym sprzedaż – Clipperon.

System Clipperon to w 100% autorskie rozwiązanie, tworzone z myślą o firmach handlowych w całej Europie. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie i automatyzacja procesów sprzedażowo-logistycznych na platformach marketplace, np. na Amazon.

Przewiń do profilu firmy