Oferta pracy

Key Account Manager

DSV RoadO firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług transportu drogowego krajowego oraz międzynarodowego.

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów DSV na terenie województwa śląskiego.

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów.

  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami.

  • Realizacja założonych planów sprzedaży.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku DSV.

Nasze wymagania

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu i wdrażaniu dużych klientów,

  • znasz dobrze rynek TSL,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację biznesową,

  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiesz budować długofalowe relacje z klientami,

  • jesteś osobą samodzielną i zdeterminowaną w realizowaniu założonych celów,

  • doskonale organizujesz swoją pracę,

  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office,

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Katalog szkoleń wewnętrznych

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Work-life Balance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

DSV Road

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku.

Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

Przewiń do profilu firmy