Key Account Manager - Specjalista do obsługi sieci handlowych

  • Warszawa, Maciejowice (pow. garwoliński), mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FENIKS SP. J.

    KIM JESTEŚMY:

    Od 16 lat zajmujemy się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego z kategorii kuchnia, łazienka, sprzątanie, dekoracje orazogród. Produkty z naszej oferty cieszą się zaufaniem klientów takich sieci jak: Carrefour, Kaufland, Mila, Stokrotka, Makro, Bricoman, Go Sport, BRW, Agata Meble. Misją naszej firmy jest dostarczanie szerokiej gamy artykułów w rozsądnych cenach.

    Miejsce pracy: Warszawa, Maciejowice (pow. garwoliński)

    OPIS STANOWISKA:

    • Współpraca z klientami sieciowymi, tworzenie ofert oraz negocjacje na poziomie central zakupowych;
    • Zarządzanie asortymentem klienta oraz wprowadzanie nowości produktowych;
    • Budowanie i rozwój długofalowych relacji z klientami;
    • Współpraca z  działem rozwoju produktu oraz działem importu pod kątem dopasowania oferty do potrzeb klienta.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi;
    • Wykształcenie minimum średnie, wyższe wykształcenie jest preferowane;
    • Obsługa komputera, MSOffice;
    • Prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów wyposażenia kuchni oraz łazienki, artykułów dekoracyjnych oraz akcesoriów do sprzątania;
    • Możliwość stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjny i rozbudowany system premiowy;
    • Możliwość pracy zdalnej oraz dostępu do samochodu służbowego;
    • Dostęp do szkoleń i systemu rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Feniks Sp.J. z siedzibą w Maciejowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Feniks Sp.J. z siedzibą w Maciejowicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.