Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager - Specjalista ds. sprzedaży B2B

STECEK HOLDING S.A.O firmie

3 50020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

STECEK HOLDING S.A. ASPIRUJE DO MIANA LIDERA RYNKU W SFERZE DORADZTWA GOSPODARCZEGO, KTÓRY UWZGLĘDNIA DYNAMIKĘ ZMIAN EKONOMICZNYCH I TECHNOLOGICZNYCH W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM NA KAŻDYM POZIOMIE JEGO FUNKCJONOWANIA.

POWYŻSZE SPÓŁKA ZAMIERZA OSIĄGNĄĆ, ŁĄCZĄC PROFESJONALIZM I NAJWYŻSZE KWALIFIKACJE ZATRUDNIONYCH PRZEZ SIEBIE OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM GIGANTÓW ŚWIATOWEGO BIZNESU, NOWYMI TECHNOLOGIAMI ORAZ NAJNOWSZYMI TRENDAMI W KULTURZE ZARZĄDZANIA, ZARÓWNO MAŁYM, JAK I DUŻYM PRZEDSIĘBIORSTWEM.

STECEK HOLDING S.A. DZIAŁA W BRANŻACH;

  • BUDOWNICTWO,
  • OUTSOURUNG USŁUG,
  • OUTSOURCING PRACOWNIKÓW,
  • USŁUGI SPRZĄTANIA,
  • CAR RENTAL,

i wiele innych...

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW,

  • sprzedaż usług oferowanych przez STECEK HOLDING S.A.,
  • pozyskiwanie nowych klientów B2B i budowanie własnej sieci kontaktów (mile widziane osoby z portfelem klientów B2B),
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych,
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami i dbanie o ich potrzeby,
  • raportowanie postępów pracy,

WYMAGANIA,

  • doświadczenie przy współpracy z klientami B2B ( przedsiębiorstwa produkcyjne, budowalne, leasingi, kredyty, dystrybutorzy itd. )
  • minimum 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doskonała organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • sumienność i doskonałość w wykonywanych obowiązkach,
  • entuzjazm i aktywność w działaniach,
  • silna motywacji do realizacji wyznaczonych celów,
  • realizacji założonych planów,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętność negocjacji,
  • rozwiniętej autopromocji,
  • umiejętności zarządzania grupą ludzi,
  • chęci doskonalenia swoich umiejętności,
  • znajomości pakietu MS OFFICE na bd. poziomie,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze,
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY,

  • służbowy telefon,
  • służbowy samochód do użytku prywatnego,
  • komputer,
  • kawa / herbata,
  • napoje,
  • pakiet LUXMED,
  • wysokie gratyfikacje od realizacji planów sprzedażowych,

Ogłoszenie archiwalne