Oferta pracy

Key Account Manager - Specjalista ds. Sprzedaży B2B

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych

  • Doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania,

  • Finalizacja kontraktów i realizacja planów sprzedaży

  • Rozwijanie biznesu i portfolio świadczonych usług u istniejących klientów oraz pozyskiwanie nowych

  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych w oparciu o ofertę iSpot, materiały marketingowe, publikacje, case study

  • Budowanie silnej pozycji firmy i naszych produktów na rynku poprzez profesjonalne doradztwo i sprzedaż w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań dla biznesu

  • Bieżące raportowanie możliwości handlowych

  • Udział w przetargach

  • Pozyskiwanie klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dla biznesu poparte sukcesami min. 1 rok

  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki

  • Samodzielne i dobre organizowanie swojej pracy

  • Umiejętności pozyskiwania nowych Klientów oraz doświadczenie w realizacji planów sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność radzenia sobie w stresie

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca u największego partnera Apple Premium Reseller w Polsce

  • Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma

  • Pakiet szkoleń wstępnych i produktowych

  • Wsparcie doświadczonych handlowców

  • Stabilne zatrudnienie

  • System bonusowy uzależniony od realizacji sprzedaży

  • Współfinansowany pakiet medyczny, multisport i ubezpieczenie grupowe

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli praca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Szukamy osób, którzy dołączą do iSpot B2B Team i będą rozwijać z nami sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.