Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager – Specjalista ds. Sprzedaży Oświetlenia

AWEX Sp. z o.o. Sp. K.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie uzgodnień technicznych z Kontrahentami, odbywanie wizji lokalnych na obiektach gdzie instalowane będzie oświetlenie, wsparcie przy opracowywaniu projektów koncepcyjnych,

  • zarządzanie ofertą produktową w podległym regionie i działaniami w terenie w zakresie sprzedaży produktów oświetleniowych,

  • utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży wykonawczej/ instalacyjnej/ projektowej w celu zwiększenia wolumenu sprzedaży

  • wsparcie w przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych na podstawie analiz dokumentacji projektowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwa technicznego

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji handlowo – technicznych dla wykonawców/ instalatorów/ branżowych biur projektowych z zakresu rozwiązań oświetleniowych,

  • analiza tendencji rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji,

  • udział w targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wraz kilkuletnim doświadczenie w sprzedaży produktów oświetleniowych (lub produktów branży elektrotechnicznej)

  • praktyczna znajomości branży oświetleniowej/ elektrycznej a znajomość dystrybucji elektrotechnicznej, wykonawców elektrycznych i branżowych biur projektowych będzie dodatkowym atutem kandydata,

  • znajomość inwestycji budowlanych na powierzonym terenie wraz z ich bieżącym statusem,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej/projektowej będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B.),

  • umiejętność zarządzania swoim czasem i wysoka samodyscyplina,

  • orientacja na Klienta oraz realizację celów,

  • doświadczenie w zakresie pracy w systemie CRM gwarantującej płynne kontakty z klientami.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (wyłącznie umowa o pracę),

  • ciekawy system premiowania zadaniowego w oparciu o osiągane wyniki,

  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy,

  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy,

  • jasną ścieżkę rozwoju Twojej kariery w naszej Firmie,

  • system szkoleń branżowych.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

AWEX – to Lider wśród producentów systemów bezpieczeństwa, a wytwarzane w Polsce systemy oświetlenia awaryjnego oraz systemy sygnalizacji pożaru są produktami cenionymi zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Firma realizuje od lat misję profesjonalnego i świadomego producenta urządzeń w swojej branży. Opiera się na zaawansowanych technologiach i autorskich rozwiązaniach z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Przewiń do profilu firmy