Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager – Spedycja

Human Focus Sp. z o.o.O firmie

7 500‐15 000 zł brutto / mies.
  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Dla naszego Klienta – firmy spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów Spółki
  • sprzedaż usług związanych z transportem morskim, drogowym, usługami logistycznymi
  • opracowywanie dedykowanych ofert
  • budowanie długofalowej relacji z Klientami
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość rynku spedycji morskiej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • skuteczność i profesjonalizm w dotychczasowej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia – podstawa od 7 500 PLN brutto + prowizja
  • samochód służbowy
  • ubezpieczenie i pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne