Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager - Spedycja Międzynarodowa

ROYAL IMPERO sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Royal Impero sp. z o.o. to silny partner i pewny kontrahent w biznesie, doświadczony gracz w międzynarodowym środowisku TSL. Lata pracy w transporcie i spedycji pozwoliły stworzyć fundamenty, na których tworzymy  biznes. Chcemy wyznaczać nową jakość w branży TSL oraz realizować nowe pomysły na jeszcze efektywniejszy i bardziej ekonomiczny transport.

Opis stanowiska:

  • Działania w zakresie sprzedaży usług transportowych (FTL, LTL) międzynarodowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów z Polski i innych krajów europejskich
  • Realizację planów sprzedażowych zgodnie z polityką firmy
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów
  • Prowadzenie prezentacji handlowych, przygotowywanie ofert i projektów transportowych
  • Negocjowanie warunków handlowych i operacyjnych z Klientami
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów transportowych
  • Współudział w tworzeniu budżetu oraz strategii sprzedaży produktu FTL na kolejne lata
  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi spedycji międzynarodowej
  • Monitorowanie rynku TSL

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość branży TSL
  • Doświadczenie w sprzedaży usług FTL międzynarodowych i krajowych
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami kontraktowymi
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • Ponad przeciętne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pracę w biurze w doskonałej lokalizacji
  • Odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność i kreatywność w ramach realizacji celów sprzedażowych
  • Samochód służbowy
  • Kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne