Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager (stal nierdzewna)

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm  w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Naszym Klientem jest renomowana, międzynarodowa firma z branży stalowej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec
    Nr ref.: KAM/MZ

    Opis stanowiska:

    • realizowanie celów sprzedażowych: pozyskiwanie nowych klientów, nowych zamówień,
    • bezpośrednia obsługa klientów,
    • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami,
    • nadzór nad powierzonymi dokumentami handlowymi,
    • bieżąca obsługa aktualnych klientów,
    • tworzenie raportów i analiz sprzedażowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – doświadczenie w sprzedaży wyrobów stalowych,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • samodzielność w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymywania stałych relacji z Klientami,
    • znajomość Microsoft Office,
    • prawo jazdy kat. B. – gotowość do pracy w terenie,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162