Key Account Manager

McCormick Polska S.A.O firmie

McCormick Polska S.A.

Malinowa 18/20

Stefanowo (pow. piaseczyński)

KEY ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy: Stefanowo k/ Warszawy
Czy posiadasz doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami?
Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?
Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?
Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wdrażanie strategii sprzedażowej dla klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami McCormick Polska
  • Budowanie długoterminowej i stabilnej zyskowności McCormick u klienta poprzez zarządzanie inwestycją w kanale nowoczesnym i osiąganie określonego poziomu zyskowności (PBI)
  • Budowanie wartości kategorii McCormick oraz budowanie wartości pozycji McCormick jako lidera w kategorii dla klienta
  • Negocjacje kontraktów, ich wysokości i poziomu inwestycji
  • Współprzygotowanie oraz egzekucja przygotowanych z działem Marketingu/Trade Marketingu/Zarzadzania Kategorią planów aktywności dla klientów w celu realizacji celów strategicznych McCormick w kanale nowoczesnym
  • Zarządzanie współpracą z terenowymi siłami sprzedaży w szczególności poprzez wyznaczanie i egzekucję zadań dla terenowych sił sprzedaży odpowiedzialnych za współpracę z klientem, realizację budżetów wolumenowych, egzekucję aktywności centralnych
  • Współpraca z innymi działami firmy celem opracowywania długofalowej strategii dla podległych klientów
  • Ustalanie serwisów i ich egzekucja w ramach kontraktów międzynarodowych dla podległych klientów

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Zaawansowana znajomość zagadnień zarządzania miksem produktowym, miksem brandowym, miksem klienckim, budżetem klienckim
  • Dobra znajomość rynku nowoczesnego
  • Znajomość zagadnień zarządzania kategorią
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Prywatną opiekę zdrowotną Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport
  • Narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon, laptop)
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,400 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Aby aplikować:

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, proszę wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym liderem na rynku przypraw.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy