Oferta pracy

Key Account Manager

SOMEO S.AO firmie

SOMEO S.A

Gogolińska 10

Strzelce Opolskie

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Misją tego stanowiska będzie dalszy rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów w danym regionie.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • rozwój i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

  • obsługę zapytań ofertowych

  • prowadzenie negocjacji cenowych

  • wsparcie procesów budżetowych

  • wprowadzenie strategii sprzedaży

  • przygotowywanie raportów związanych z realizacją budżetu sprzedażowego oraz z wynikami sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • doświadczenie w pracy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego

  • znajomość systemu ERP i platform związanych z klientami

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do współpracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w branży motoryzacyjnej

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i osiąganych wyników

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

SOMEO S.A

to szybko rozwijający się zakład produkcyjny artykułów z tworzyw sztucznych, zlokalizowany w Strzelcach Opolskich. Specjalizujący się w dostawach wtryskiwanych, malowanych i składanych części z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy