Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Suplementy Diety

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla Naszego Klienta, firmy z branży life style poszukujemy Kandydatek/ - ów na stanowisko :

Miejsce pracy: Szczecin
KAMS/DK

Obowiązki :

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy w zakresie sprzedaży suplementów diety,
  • rozwój współpracy ze środowiskiem sieci handlowych, małych i średnich firm zgodnie z przyjętymi założeniami firmy,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez prowadzenie prezentacji oraz przekazywanie informacji o produktach,
  • sporządzanie raportów i zestawień.

Wymagania :

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub handlowego w branży FMCG,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe,
  • orientacja na realizację celów,
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
  • energia i dynamizm w działaniu,
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje :

  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości,
  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w innowacyjnej firmie o wysokich standardach pracy,
  • narzędzia pracy takie jak: ipad, smartfon, samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162