Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Suplementy Diety

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla Naszego Klienta, firmy z branży life style poszukujemy Kandydatek/ - ów na stanowisko :

    Miejsce pracy: Szczecin
    KAMS/DK

    Obowiązki :

    • Realizacja strategii sprzedażowej firmy w zakresie sprzedaży suplementów diety,
    • rozwój współpracy ze środowiskiem sieci handlowych, małych i średnich firm zgodnie z przyjętymi założeniami firmy,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez prowadzenie prezentacji oraz przekazywanie informacji o produktach,
    • sporządzanie raportów i zestawień.

    Wymagania :

    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub handlowego w branży FMCG,
    • wykształcenie wyższe,
    • wysokie umiejętności sprzedażowe,
    • orientacja na realizację celów,
    • umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
    • energia i dynamizm w działaniu,
    • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
    • prawo jazdy kat. B.

    Nasz Klient oferuje :

    • umowę o pracę,
    • ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości,
    • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w innowacyjnej firmie o wysokich standardach pracy,
    • narzędzia pracy takie jak: ipad, smartfon, samochód służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162