Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii rozwoju biznesu z kluczowymi Klientami ( rynek nowoczesny )
  • Rozwój i utrzymywanie relacji handlowych poprzez skuteczną współpracę i zrozumienie potrzeb Klientów
  • Analiza danych dotyczących konkurencji
  • Zbiór oraz analiza danych dotycząca potencjału rynku w Polsce i za granicą
  • Poszukiwanie nowych rynków
  • Ustalanie planów sprzedażowych w podziale na kraje i segmenty
  • Przygotowywanie ofert
  • Organizacja eventów dla Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku AM/KAM ( mile widziane doświadczenie w kanale nowoczesnym )
  • Umiejętności negocjacyjne, analityczne oraz projektowe
  • Umiejętność budowania planów sprzedażowych oraz budżetowych
  • Znajomość angielskiego/rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej C1/C2
  • Zaangażowanie i nastawienie na cel
  • Kreatywność oraz innowacyjność
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym
  • Rozwój zawodowy u lidera w swojej branży
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód służbowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Key Account Manager, świętokrzyskie