Oferta pracy

Key Account Manager (System IT)

WEBCON Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
KEY ACCOUNT MANAGER (Systemy IT)Numer ref.: nr ref. SPR/KAM/10/2020

Poszukujemy Key Account Managera, którego zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów trafiających do WEBCON oraz obsługa istniejących, tak by byli jeszcze bardziej zadowoleni ze współpracy z nami. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację całego procesu sprzedażowego, począwszy od kwalifikacji przychodzących zapytań, określenie strategii pracy z klientem, prowadzenie spotkań handlowych i prezentację systemu, przygotowanie ofert i umów oraz negocjacje, aż po szczęśliwe świętowanie sukcesów. Jeśli jesteś dobry w tym, co robisz – zapraszamy!

Oferujemy:

  • pracę w centrali międzynarodowej firmy będącej liderem oprogramowania klasy low-code w Polsce
  • genialny produkt, który broni się sam – na prezentacji i podczas wdrożenia
  • fantastycznych klientów referencyjnych, którzy chętnie pomagają w procesie sprzedażowym
  • otoczenie ambitnych, otwartych i nastawionych na cel kolegów i koleżanek
  • wsparcie w codziennych zadaniach przez asystenta działu sprzedaży
  • szkolenia produktowe, nieustanne inspirowanie i wspólne rozprawianie się z przeszkodami
  • współpracę z liderami branż w segmencie dużych i średnich firm

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa przychodzących zapytań
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów (prospecting)
  • aktywne słuchanie tego, co klient ma do powiedzenia
  • prezentowanie systemu i tego, co możemy zrobić, by uczynić życie klienta lepszym
  • przygotowywanie ofert i umów we współpracy z działami konsultingu i wdrożeń
  • prowadzenie negocjacji biznesowych, tak by obie strony były w równym stopniu (nie)szczęśliwe
  • aktywne i skuteczne wykorzystanie konferencji jako narzędzia pozyskania klientów
  • bieżąca praca w systemie CRM
  • oddawanie się przyjemności zagospodarowania premii z tytułu realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i prezentowaniu systemów informatycznych
  • ogólna wiedza na temat aplikacji biznesowych (znajomość systemów klasy workflow, Low-Code, No-Code, BPMS, ERP będzie dodatkowym atutem)
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy