Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy – inteligentne systemy vendingowe

Grafton RecruitmentO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Numer ref.: 9-23-60336

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy dostarczającej inteligentne punkty sprzedażowe, innowacyjne sklepy samoobsługowe i systemy vendingowe, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Rejon działania: woj. podkarpackie, woj.lubelskie, woj. świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Bezpośrednia współpraca z dotychczasowymi klientami w kanale B2B,
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
  • Przygotowanie strategicznych planów rozwoju poszczególnych linii usług u klientów,
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych.
Wymagania
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży i współpracy z kluczowymi klientami z branży produkcyjnej i logistycznej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność efektywnego budowania relacji biznesowych,
  • Nastawienie na rezultat oraz umiejętności sprzedażowe,
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi i technologiami IT
  • Ważne prawo jazdy kat. B.
Korzyści
Nasz Klient oferuje:
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia,
  • Udział w tworzeniu struktur firmy i rozwoju nowego produktu na rynku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy