Key Account Manager

ING Bank Śląski S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usługi płatności internetowych dla kluczowych klientów biznesowych

  • prowadzenie spotkań, rozmów i negocjacji z największymi firmami działającymi w branży e-commerce

  • koordynowanie działań sprzedażowych w ramach swojego regionu

  • analiza oferty konkurencji oraz zmiany zachodzące na rynku e-commerce

  • kreowanie innowacyjnych rozwiązań płatniczych i bycie się ekspertem w w obszarze e-commerce

  • współpraca z zespołem sprzedaży oraz zespołem rozwoju produktu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług B2B dużym klientom

  • masz doświadczenie we współpracy z branżą e-commerce, FinTech i/lub bankowości

  • umiesz nawiązywać długofalowe relacje z klientami biznesowymi

  • znasz i doskonale rozumiesz mechanizmy funkcjonowania sklepów e-commerce oraz płatności internetowych

  • chcesz współtworzyć pionierskie projekty w innowacyjnym środowisku

  • możesz pochwalić się konkretnymi sukcesami sprzedażowymi

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

To oferujemy

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży

  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej

Poszukujemy osób doświadczonych w sprzedaży usług B2B (w szczególności rynku/płatności e-commerce).

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje