Ta oferta pracy jest nieaktualna od 348 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Softline to innowacyjna firma zajmująca się wdrażaniem rozwiązań mobilnych dla biznesu. Pomagamy globalnym klientom w ich rozwoju poprzez budowę inteligentnych usług cyfrowych integrujących systemy oprogramowania, urządzenia mobilne i sensory.

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zadania:

    • Poszukiwanie i pozyskiwanie partnerów biznesowych w Polsce i na świecie.
    • Budowanie trwałych relacji z partnerami strategicznymi.
    • Prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż produktu.
    • Współtworzenie modelu sprzedażowego w oparciu o sprzedaż relacyjną.
    • Sporządzanie ofert sprzedażowych.
    • Raportowanie wyników.
    • Udział w wydarzeniach branżowych.
    • Wyjazdy do strategicznych partnerów.

    Wymagania:

    • Minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży B2B.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    • Zdolność szybkiego uczenia się i przetworzenia wiedzy na temat produktu.
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży.
    • Zorientowanie na osiąganie celu.
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie będącej liderem rozwiązań mobilnych w Polsce.
    • Pracę w nowoczesnej branży i sprzedaż innowacyjnego, unikalnego produktu.
    • Płaską organizację w firmie i możliwość rozwijania swoich umiejętności w dowolnym kierunku.
    • Świetną atmosferę w pracy ze zgranym zespołem i realny wpływ na rozwój firmy oraz produktu.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Kartę Multisport.
    • Dodatek do wynagrodzenia w postaci prowizji od sprzedaży.

    Mamy krótką ścieżkę rekrutacji, odezwiemy się do Ciebie bardzo szybko.